YAZARLAR | TEKNOLOJİ | MAGAZİN | SAĞLIK | HAYAT | ANKET | Reklam | Künye | İletişim
ZONGULDAK TÜRKİYE DÜNYA GALERİ VİDEO
Eklenme tarihi: 15 Mart 2019 Cuma, 18:30
Celil Uzun,yalan haber ve iftiraları yargıya taşıyacağını açıkladı
AK Parti Zonguldak Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, hakkındaki sosyal medyada yapılan yalan paylaşımlarla ilgili hukuki girişimlerde bulunacaklarını söyleyerek, “bizim söylemediğimiz bütün söylemleri keserek gündeme getirerek yayınlayarak bizim üzerimizde algı operasyonu yapma ihtiyaç duyup, paylaşanlar adalet önünde hesap verecek” dedi

 

 

 

 Yerel seçimler için geri sayımı geçilirken,adaylar propaganda çalışmalarını sürdürüyor. Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, hakkında çıkan haberle ilgili basın açıklaması yaptı. Uzun birkaç gündür bizim bir canlı yayın'da yaptığımız açıklamadan İstinaden maalesef bu yaptığımız canlı yayın   konuşmalarımız Belirli derecede kesip kendilerine göre dizayn edip propaganda haline getirip yayınlayan Bir takım kişilerin  Bu yaptıkları yayından   neticesinde maalesef Alaplı halkımızda yanlış algılara  sebep veren, yalan ve asılsız haberleriyle kamuoyunu  meşgul etmekte,"diye konuştu.

 Biz hiç bir zaman ne Nuri Tekin'e PKK'lı dedik, ne Alaplı Halkından bu şekilde bahsettik. böyle haber yapıp yayanları yargıya taşıyacaklarını sözlerine ekleyen Uzun, konuşmasının devamında şunları söyledi: "Biz bu yayındaki propaganda ki  algı operasyondaki şeyi hiç bir şeyi Kabul etmiyoruz.Çünkü neden biz kendi sitelerimizden yayınladığımız yayınlarda görülecek ki  hiç birisinde onların bahsettiği konulara değinmediğimiz ortadadır. sanki biz Alaplı halkını bir şekilde PKKla özleştirilmiş gibi veya bir takım kimseleri bu konuda suçlamış gibi açıklama yapmaktadırlar. burada gördüğümüz üzüldüğümüz tek nokta burada sayın Başkanımız danışmanı diye adı geçen bir takım kesimlerin yapıldığı görmekteyiz.bizde bunu nedenini araştırdığımızda şöyle kanıya vardık.demekki sayın başkanımız çok sıkışmış , bizim söylemediğimiz bütün söylemleri keserek gündeme getirerek yayınlayarak bizim üzerimizde algı operasyonu yapma ihtiyaç durmuştur.aynı nasıl oldu, Genel Başkanı Kılıçtaroğlu'nun Sayın Genel Başkanımıza yaptığı gibi, sayın Meral Akşener'in sayın Genel Başkanmıza attığı iftiralar gibi,çamur at izi kalsın felsefesiyle bunlarla başarı çalışmakta. halbuki böyle bir şey yoktu. bunu bizim yayınladığımız videolardan sonra bizim hiç sözümüzde Alaplı Halkını tövme altında bırakılacak bir söz olmadığı ortada.

Ben her zaman şunu söyledim,sözlerim her zaman arkasındayım. tekraren tekrar ederek söylüyorum. diyorum ki bakın ben o görüşmemde yayında HDP'nin Genel Başkanının ve eş Başkanın bir sözü üzerinden hareket ettim.ne diyor Genel Başkanı ve eş Başkanı , doğudada diyemiyor, Kürdistanda bütün Belediyeleri Kayyumdan alacağız ve batıda Ak parti ve MHP'ye seçim kaybettireceğiz.biz doğuda anladığımızı söyledik.peki batıda nasıl oluyor.batıda hiç bir adayı yokken,İstanbulda ,Ankara'da İzmirde ve diğer 30'ya yakın İllerde adayları yokken AK Parti'ye nasıl seçim kaybettirir hatta Zonguldak'da dahil olmak üzere. biz bunu dile getirdik ve bunlar açık açık şunu beyan ettiler.her yerde söylüyorlar videolarla ortada. biz seçimlerde CHP'sini destekliyoruz.bakın en son farkında mısınız bilmiyorum Bartın Milletvekili CHP'si geriye gitmeye gerek yok. sayın CHP'si Bartın Milletvekilin bayanın Avrupa birliğinde yaptığı açıklamasında , biz PKK'nın oylarına talibiz.bunu hiç kimse inkar edebilirmi.biz bunun üzerinden hareketle bunu söylüyoruz.diyoruzki,eğer Alaplı'lar bu söylemleri biliyorsunuz ,bu söylemleri duydunuz. onun içinde lütfen PKK'nın isteklerini dile getirmeyiniz.PKK batıda Ak Parti'yi mağlup edeceğiz diyor.Ak Parti'nin mağlup etme şartı CHP'ne destek vermek.

Biz hiç bir zaman ne Nuri Tekin'ne PKK'lı dedik, ne Alaplı Halkından bu şekilde bahsettik. hatta çok enteresan bir şey söyleyeyim,Nuri Tekin kendi Genel Başkanın söylemlerinden rahatsız olduğu için bu konularda , Arabasında Broşürlerinde seçim bürolarında  sayın Genel Başkanın resmini bile asmamaktadır.ama maalesef sayın Nuri Tekin'nin danışmanlarının onu yanlış yönlendirme neticesinde bize çamur at izi kalsın felsefesiyle bu hareketleri yapıyorlar.hiç boşuna uğraşmasınlar bakın en son şehit cenazesi üzerinden bunu bile siyaset alt ederek resimlerini koydular. bu resimleri niçin çektirdiklerini bu günlerde kullanacaklarını biliyorduk. Şehit cenazesinde resimler bu olayla Propaganda aracı yapılırmı.

Şehit cenazesinin Kemikleri sızlatılmıyor mu.birde algı şu sanki biz o şehit cenazesinde yokmuşuz gibi davranıyorlar.

Bakın değerli Alaplı'lar,O şehit cenazesinde bende vardım.ama biz reklam peşinde hiç bir zaman olmadığımız için öyle fotoğraf karelere girmeye duymadım. biz şehitimize orada sadece dua ettik.

İkincisi,sadece Alaplı'da değil , Ereğli'de Ormanlıda Çaycumada , Bartında bütün Şehit cenazelerinde yanında biz olduk.ama sizler şunları hatırlarsınız.CHP'li yöneticileri Genel Başkanları, Başkanları çeşitli Şehit cenazelerine katılmışlardır.oradaki vatandaşlarımız onlara tepkileri biliyorsunuz.hatta orada bazıları yuhalanmışlardır.Çelenkleri atılmıştır.bunların hepsi gerçektir.çünkü şehit ailelerin Çocukların şehit olmasında en fazla üzerinde düşündükleri sebebiyet veren Partilerden bir tanesi  CHP'si oldukları düşündüklerinden yapmaktadırlar.bu bizim görüşümüz değil, bu şehit ailelerin görüşleri.Şehit ailelerin bu işlerin propaganda malzemenin yapmanın ne anlamı vardır.biz onun için şöyle söylüyorum,Bu arkadaşı zaten ,bunları yapan , Alaplı'yı nifak sokmaya çalışan bunun üzerinden prim yapmaya çalışanlar adliye önünde hesaplaşacağız. ama birde sandıkta hesaplaşacağız. bunu vatandaşımız biliyor.

bugün TOKİ'ye gittik.TOKİ'de çalışmalarımızda onlar gibi biz dışarıdan bindirme insanlarla miting yapmadık.orada öz ve orada oturan 100 yakın insanlarla mitingler yaptık.bu bizim için bir göstergedir.onların korkusu bunlardan kaynaklanmaktadır.onun için ben Alaplı halkına tekrar bu konuyu iyi değerlendirmelerini lütfen söylemediğimiz söylemlerin onlar tarafından bundan sonrada propaganda aracıyla yapılacağı kötü niyeti kullanacaklarını biliyoruz.onun için bizim açıklamalarımızı seyretmeden ,bizim açıklamalarımızı duymadan , dinlemeden bir karara varmalarını kesinlikle istemiyoruz. inşallah bu seçimlerde kesinlikle Belediyede Ak Parti Bayrağını dikeceğiz.Ak Parti olarak Belediye Başkanlığında kazanacağız.bakın kaçtane Anket yapıp sonuçlarını açıklayamıyorlar.buradan bile Alaplı Halkına sesleniyorum.inşallah bize destek vermelerini istiyorum.sadece seçim kazanmak değil.biz Belediye Meclisinde de inşallah güçlü bir şekilde geliyoruz.Alaplı Halkını da buradan basın huzurunda teşekkür ediyorum,"diye konuştu

 

YORUMLAR
YORUM YAZIN
Adınız :
E-mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu
:

KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİ
Bakanlık duyurdu! Pençe-3 harekatı başladı
TTK 28. dönem Toplu İş Sözleşmesi imzalandı
12 yaşındaki Mert, arkadaşlarıyla yüzerken boğulma tehlikesi geçirdi
Tarlasına Hint keneviri eken çift adliyede
40 kişinin alınacağı BESYO sınavı için 867 başvuru yapıldı
« geri ileri »
KATEGORİNİN TÜM HABERLERİ  
HAVA DURUMU
ZONGULDAK 0°C
ANKARA 0°C
İSTANBUL 0°C
VİDEO                             TÜMÜ
Halk otobüsünün çarptığı yaya hayatını kaybetti...Kaza anı kamerada
ANKET
Alaplı Belediye Başkanı kim olsun istersiniz?
MANŞETLER                   TÜMÜ
Bakanlık duyurdu! Pençe-3 harekatı başladı
TTK 28. dönem Toplu İş Sözleşmesi imzalandı
12 yaşındaki Mert, arkadaşlarıyla yüzerken boğulma tehlikesi geçirdi
AK Parti Zonguldak  Teşkilatları değişecek mi? Kimler gidecek kimler kalacak? İstifası istenenler var mı?
Tarlasına Hint keneviri eken çift adliyede
40 kişinin alınacağı BESYO sınavı için 867 başvuru yapıldı
Fırından son kez ekmeğini aldı, kazada öldü
Yaşlı kadını çamaşır asarken yılan soktu
Yolcu otobüsünün çarptığı yaya hayatını kaybetti
Zonguldak'ta heyelan oldu, mezarlar zarar gördü
Kdz. Ereğli'de sel etkili oldu
Markette alışveriş yaparken sular içinde kaldılar
Virajı alamayan otomobil uçuruma yuvarlandı: 5 yaralı
Şiddetli yağış sonrası köprü çöktü, 7 kişilik aile AFAD ekiplerince kurtarıldı
Zonguldak'ta esnaflar yaralarını sarıyor
Üretici fındıkla yatıyor fındıkla kalkıyor
Kuvvetli yağış kazayı da beraberinde getirdi: 2 yaralı
Zonguldak'ta kuvvetli yağış hayatı felç etti
TÜRKİYE                             TÜMÜ
AK Parti Zonguldak  Teşkilatları değişecek mi? Kimler gidecek kimler kalacak? İstifası istenenler var mı?
AK Parti'de 2023 kadrosu için düğmeye basıldı
Binlerce ton karpuzu zararına satmak için bekliyorlar ama alıcı yok
Küçük Şükriye'ye 5 yıldır teşhis konulamadı
18 yaşındaki teyze ve 5 yaşındaki yeğen kucak kucağa yandı
DÜNYA                         TÜMÜ
Hollanda yurt dışında malı olanlara sosyal yardımı kesmeye kararlı
Suudi Arabistan'dan Kaşıkçı için kapsamlı soruşturma sözü
NATO'dan Türkiye'ye tehdit tonlu açıklamalar!
Dünyanın en şişman kadını hayatını kaybetti
Almanya, Türkiye'ye neden düşman?
SAĞLIK                                TÜMÜ
Görüldüğü yerde hemen haber verin!
Göz altında oluşan morluklara dikkat! |Göz altı morluğu ve çöküklüğünde tedavi olarak neler yapabiliriz?
​ORKİDENİN EN GÜZEL HALİ : SALEP
Kahvaltıda yenen dondurma zihin açıyor
Yatmadan önce muzu kaynatıp suyunu için
TEKNOLOJİ                           TÜMÜ
İşte iPhone 7 ve iPhone 7 Plus! iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Türkiye’de ne zaman satışa çıkıyor
Arınç'tan flaş açıklamalar!
Otomobil hırsızlığında son nokta!
Özbekistan'da bir okulda
FBI iPhone kırılsın diye 1.5 milyon dolar ödedi
MAGAZİN                             TÜMÜ
Şarkıcı Sıla Gençoğlu kaza geçirdi
Ekranda yılın sahtekarlığı!
Günlük gelirleri şok etti
Yuttuğu cep telefonu ameliyatla çıkarıldı!
Fenomen damat Periscope yüzünden kovuldu
HAYAT                                  TÜMÜ
Muhafız Alayı’nın ‘Pars darbe planı’
Ünlü isimden hayranlarını şoke edecek karar
Bakan'ın ablası istif etti
Çağımızın hastalığı: Şarj bağımlılığı
İşte en güzel Berat Kandili mesajları ve sözleri 2016
Abonesi, Üyesidir
TÜM KATEGORİLER
   MANŞETLER    ZONGULDAK    TÜRKİYE    DÜNYA
   SAĞLIK    TEKNOLOJİ    MAGAZİN    HAYAT
   GALERİ    VİDEO    ANKET    HAVA DURUMU
   YAZARLAR    SİTE KULLANIM ŞARTLARI    Nöbetçi Eczaneler    Zonguldak Tanıtım Videosu
Sonhaberimiz.Com MOBİL
iPhone iPad Android
YEREL GAZETELER
  67 HABER GAZETESİ   EREĞLİ HAKİMİYET GAZETESİ   BÖLGE HABER GAZETESİ   YENİ UFUK GAZETESİ
  ÇAYCUMA GAZETESİ   DEĞİŞİM GAZETESİ   DEMİR MEDYA GAZETESİ   EREĞLİ ÖNDER GAZETESİ
  EREĞLİ'NİN SESİ GAZETESİ   HALKIN SESİ GAZETESİ   ÖZ EREĞLİ GAZETESİ   PUSULA GAZETESİ
  ŞİRİN EREĞLİ GAZETESİ   YENİ HABER GAZETESİ   MANŞET 67 GAZETESİ   KARADENİZ EREĞLİ HABER GAZETESİ
KİM KİMDİR..?
   .    .    .    .
   .    .    .    .
   .    .    .    .
   .    .    .    .
   .    .    .    .
   .    .    .    .
   .    .    .    .
© 2016 SonHaberimiz.Com
Hiçbir içerik izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz..! Yazı ve yorumların her türlü sorumluluğu yazarlarına aittir..!
Tel : +90 (532) 220 19 87
Tasarım & Kodlama: 22TasarıM
Servis sağlayıcı: refona.net