SON DAKİKA
04 Temmuz 2020 ( 1639 izlenme )
Reklamlar

İyi parti lideri Meral Akşener'den Erken Seçim İddiası

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den Çarpıcı açıklama : Erdoğan'ın masasında Erken Seçim var

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Sözcü TV'de Nevşin Mengü'nün sorularını yanıtladı.

Akşener şöyle konuştu: * Erdoğan’ın masasında erken seçim seçeneğinin durduğuna inanıyorum. Ekim-Kasım gibi yapılacak bir seçim olabileceğini düşünüyorum.

* Erdoğan’ın sokaktan kopması, yeni bir bürokrasi başlattı: Saray Bürokrasisi. Onun yerine, onun için çalışmalar yapan bir profesyonel ekiple yapıyor bunu. Dünyadan haberi var mıdır yok mudur bilmem ama kesinlikle sokaktan haberi yok.

CUMHUR İTİFAKI PARLAMENTER SİSTEME TAMAM DESE, ONLARLA ÇALIŞIR MISINIZ?

* Çalışmayız. Çünkü güçlendirilmiş parlamenter sistemin olması gerektiğini söyleyen benim. Referandumda evet çıktıktan sonra iki yılda ülkeyi getirdikleri nokta ortada. Biz iyileştirilmiş, güçlendirilmiş bir parlamenter sistem istedik. Bu sadece Meral Akşener ile olmaz sadece, diğer her parti, Babacan ve Davutoğlu’nun partisi de dahil güçlendirilmiş parlamenter sistemi destekliyor.

Dolayısıyla Cumhur İttifakı bu sisteme geçmek istediğinde diğer tüm siyasi partilerle yapacak bunu, elbette biz de destek vereceğiz ama bu onlara katılmak, onlarla çalışmak anlamına gelmiyor.

2 kişinin öldüğü kanlı pusuda 3 şüpheli gözaltında465 izlenme Uşak'ta kan donduran cinayet! Önce Silahla vurdu sonra bıcaklayarak öldürdü..4638 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Maltepe'de köpeğin ölümü ile ilgili ,Açıklama geldi Acı haber Ağrı'dan geldi! Şehit ve yaralı askerimiz var PA-TLAMAYA İLİŞKİN BELEDİYE BAŞKANINDAN KO-RKUTAN AÇIKLAMA.. Katil zanlısı baba ve oğul her yerde aranıyor