SonHaberimiz.com ~ Zonguldak / K.D.Z Ereğli / Alaplı haberleri
Eklenme tarihi: 11 Şubat 2018 Pazar, 16:03 YAZICIYA GÖNDER 30 Punto 22 Punto
Başkan Tekin, "Sanayi sitesini sular altından kalmaktan kurtaracağız"
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Son olarak sanayi sitesinde bulunan esnafı ziyaret eden Başkan Tekin, belediye çalışmalarını vatandaşlara anlatarak onların istek ve önerilerini dinledi.

 

Ara yollarının bozuk olması dolayısıyla sık sık yağmur sularının biriktiği Sanayi Sitesinde beraberinde Başkan Yardımcı Fikret Aydın ile yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Tekin, sanayi sitesinde gerekli çalışmalarının yapacağının sözünü verdi. Sanayi sitesi esnafının her zaman yanında olduklarını belirten Tekin, “Sanayi Sitesinin ara yollarının durumunun farkındayız. Bakım ve onarım yapılması için gereken tespitlerinin yapılmasının ardından, çalışmalar başlatacağız. Sanayi sitesi esnafımız rahat olsun” dedi.

 

İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yapıyoruz. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Alaplı’yı daha yaşanabilir bir şehir haline getiriyoruz. Bundan sonraki süreç içinde de çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek" dedi.

 

Gerçekleştirilen ziyaretlerde Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Belediye Başkan Yardımcısı Fikret Aydın eşlik etti.