SonHaberimiz.com ~ Zonguldak / K.D.Z Ereğli / Alaplı haberleri
Eklenme tarihi: 10 Mart 2019 Pazar, 18:02 YAZICIYA GÖNDER 30 Punto 22 Punto
AK Parti Başkan adayı Uzun'a sevgi seli
AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, her geçen gün popülaritesini arttırıyor. 7'den 70'e herkesin ilgi gösterdiği ve destek verdiği Celil Uzun'a vatandaşlardan büyük destek .

 

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, her geçen gün popülaritesini arttırıyor. 7'den 70'e herkesin ilgi gösterdiği ve destek verdiği Celil Uzun'a vatandaşlardan büyük destek .

Celil Uzun ve gönüllü destek veren bayan ile gençlerden oluşan ekiple birlikte 690 evler semt pazarlarında vatandaş ile buluşan Uzun, projelerini anlatarak destek istiyor. “Söz verdik; sıkılmadık el, çalınmadık kapı

bırakmayacağız” sloganı ile yola çıkan Uzun vatandaşın talepleri ile ilgili olarak değerlendirmelerde

bulundu.

690 evler semt pazarında tuvalet bulunmamasının vatandaştan büyük tepki

gördüğünü ifade eden Uzun “Bir taraftan kendimizi seçmenimize tanıtmaya çalışıyoruz, diğer yandan

vatandaşın taleplerini dinliyoruz. Alaplı Belediyesi’nin ilçeye kazandırması gereken hizmetler

konusunda ciddi şikâyetler var. semp pazar yerinde tuvalet olmaması tepki çekiyor dedi. Kampanya döneminde birebir seçmen ile kurduğu diyaloğun önemine dikkat çeken Uzun “Yola çıkmadan önce ilçenin sorunlarını tespit etmiştik. Buna mukabil Alaplı'ya için yapılabilecek büyük projeler hazırladık. Hepsini kamuoyu ile paylaştık. Şimdide her mahalle ve köyümüzde birebir vatandaşımızı

ziyaret edip eksikleri tespit ediyoruz. Görev verilmesi halinde ise bunları tek tek yapacağız.” şeklinde

konuştu.

Vatandaş ne istiyor?

Seçim kampanyasında gösterdiği performans ile göz dolduran AK Parti Alaplı Belediye Başkan Aday Celil Uzun vatandaşın taleplerini dinlemeyi de ihmal etmiyor. Uzun “Seçmenin en büyük talebi AVM, Park alanları, sahil dolgu alanlarında kafeteryalar,Piknik alanları- Memur arkadaşlarımız Öğretmen evi istekleri,Sosyal alanları, -” dedi.