SON DAKİKA
01 Temmuz 2020 ( 270 izlenme )
Reklamlar

Son dakika… Bahçeli’den flaş sosyal medya açıklaması: Son mesajlarımı paylaşacağım

Sosyal medya ile ilgili açıklamalarda bulunan MHP lideri Bahçeli, "Bugün sizlerle son Twitter mesajlarımı paylaşacağım. Başta Twitter, Facebook olmak üzere sosyal medya iftira sahnesi, ihanet ve isnat mecrası olmuş çıkmıştır. Bu nedenle sosyal medyanın temiz kullanımı sağlanasıya, konuyla ilgili kanuni düzenleme TBMM’de yapılasıya kadar şahsen sosyal medya hesaplarımı tümden askıya alıyor; duruşumu, düşüncemi, tarafımı, tavrımı, tercihimi ve tepkimi alenen ilan ediyorum" dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medyaya yönelik kapsamlı bir hukuki düzenlemenin yolda olduğunu duyurmasının ardından MHP lideri Devlet Bahçeli’den dikkat çeken bir adım geldi.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Bahçeli, “Bugün sizlerle son Twitter mesajlarımı paylaşacağım” dedi. Bahçeli, açıklamasını şöyle sürdürdü;

*Bilgiye en kısa yoldan, en doğru vasıtalarla, en objektif şekilde ulaşmak, aynı zamanda iletişim kanallarını aktif olarak kullanmak çağımızın mümeyyiz ve müessir bir özelliğidir. Teorik olarak sosyal medyadan beklenen de bu ihtiyaca cevap vermesidir.

*Ancak sosyal medya dipsiz bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüşmüştür. Başta Twitter, Facebook olmak üzere sosyal medya iftira sahnesi, ihanet ve isnat mecrası olmuş çıkmıştır. Sosyal medya taşınması imkânsız ağır bir güvenlik sorunu haline gelmiştir.

Eşini uykusunda boğarak öldürdü840 izlenme Son dakika... Marmara Denizi'nde deprem! Büyüklüğü...916 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Boşandığı eşini balkondan tırmanıp boğarak öldürdü Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 31 Ağustos 2020 tarihinde okulları uzaktan eğitimle açıyoruz Denizde çırpınan çocuğu kurtarmak isteyen 11 kişi boğuldu Sigara ve alkole vergi zammı!