SON DAKİKA
03 Temmuz 2020 ( 1211 izlenme )
Reklamlar

Son dakika… Bakan Soylu: 4 kişi vefat etti, 3 kişi ise kayıp

 Sakarya'da meydana gelen patlamayla ilgili açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Toplam 186 kişi içeride demiştik. Bu kişilerden hastaneye gitmediğini tespit ettiğimiz kişi sayısı 7'dir. Sabah 4 kişinin hayatını kaybettiğini söylemiştik. 3 kişinin akıbeti henüz bilinmiyor. Üçünün arama çalışması devam ediyor" dedi  .ü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nın açıklamalarından satır başları;

*Patlamanın ardından Cumhurbaşkanımızın talimatıyla buraya geldik. Tüm yetkililer de patlamanın ardından burada oldu. Uçaklar ve itfaiyeler yangını söndürmeye başladı*Yangın tamamen söndürüldü. Binalarda arama kurtarma çalışmaları da başladı. Bizim yaptığımız son tespitte elde ettiğimiz sonuç şu; Toplam 186 kişi içeride demiştik.

*Bu kişilerden hastaneye gitmediğini tespit ettiğimiz kişi sayısı 7’dir. Sabah 4 kişinin hayatını kaybettiğini söylemiştik. 3 kişinin akıbeti henüz bilinmiyor. Üçünün arama çalışması devam ediyor.

*Tabi burada 7 kayıp, fabrikadaki liste üzerinde. Daha fazla kişi var mıydı, henüz bilemiyoruz. Onun için arama kurtarma çalışmalarımız devam ediyor.

 

Eşini uykusunda boğarak öldürdü841 izlenme Bakan Soylu Bayram bilançosunu açıkladı1445 izlenme

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bugün hava nasıl olacak? Dolmalık biber alırken altına mutlaka bakın iki yıldır,Temizlikçi kadın evde yalnızken bakın ne yapıyordu.. Ege'de deprem! İzmir'de hissedildi