Son dakika: İnfazı canlı olarak yayınladı! İkiz kardeşler...

ZANLI 17 YAŞINDA
17 yaşındaki Abreu, daha sonra kızlardan birine iki el ateş etti ve diğer kurbana da dört kurşun daha sıktı. Cesetlerin yerde fark edilmesi üzerine mahalle sakinleri polise haber verdi.
Amanda Alves, üç yaşında bir çocuk annesiydi. Amália Alves'in ise henüz altı aylık bir oğlu vardı. Abreu, Çarşamba günü geç saatlerde Ceará Sivil Polisi tarafından tutuklandı.
BU YAŞTA SUÇ MAKİNESİ
Brezilya gazetesi Diario do Noreste, suç makinesinin 2020'de ve bu yıl, yasa dışı silah bulundurma, hırsızlık ve kasten yaralamadan yedi kez tutuklandığını bildirdi.
8
Bu korkunç haber, Güney Amerika ülkesinde dört kişilik bir ailenin vahşice öldürülmesinden sadece bir ay sonra geldi.

9BİR AİLEYİ KATLETTİ
BİR AİLEYİ KATLETTİ
Bir baba ile 15 ve 21 yaşlarındaki iki oğlunu evlerinde canice öldürülmüş halde bulunmuştu. Adamın eşi de kaçırılmış ve üç gün sonra ölü bulunmuştu.
10
Korkunç cinayetlerle bağlantılı olarak polis, Lázaro Barbosa'yı tespit etmişti. Yetkililer, Brezilya'nın başkenti Brasilia yakınlarında dört kişilik bir aileyi öldürmekle suçlanan adamın polisle girdiği çatışmada öldürüldüğünü açıklamıştı.

11
Barbosa'nın ayrıca, kaçtığı üç hafta boyunca insanları rehin tuttuğu, bir evi ve birkaç arabayı ateşe verdiği ve bir polis memurunu yaraladığı aktarılmıştı.
Reklamlar
20 Temmuz 2021
Reklamlar