SON DAKİKA
15 Ağustos 2020 ( 4657 izlenme )
Reklamlar

tüm etkinliklere 15 gün corona yasağı

Corona virüsü vaka sayısının hızla arttığı iller arasında olan Gaziantep’te yeni tedbirler alındı. Corona virüsü ile mücadele kapsamında alınan yeni...


Corona virüsü vaka sayısının hızla arttığı iller arasında olan Gaziantep’te yeni tedbirler alındı. Corona virüsü ile mücadele kapsamında alınan yeni tedbirler, Valilik tarafından yapılan açıklama ile yürürlüğe girdi.

“GEREKLİ KARARLARIN ALINMASINA İHTİYAÇ DUYULDU”

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi:

Koronavirüs (Covid-19) salgınından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak ve salgının toplu eylem/etkinlikler nedeniyle yayılması riskinin önlenmesi amacıyla gereken tedbirler salgın sürecinde alınmıştır ve alınmaya devam edilmektedir.

Mevcut kamu düzeninin korunması, kamu sağlığının tehlikeye atılmaması ve salgınının yayılmasının önlenmesi, toplum sağlığını muhafaza etmek, koronavirüs salgınını engellemek, yaşanabilecek her türlü olumsuz durumun önüne geçebilmek amacıyla gerekli kararların alınması ihtiyacı doğmuştur.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PA-TLAMAYA İLİŞKİN BELEDİYE BAŞKANINDAN KO-RKUTAN AÇIKLAMA.. Bakan Koca'dan 83 milyona çağrı! Eşinden ayrılıp bunalıma girince intihar etti Devlet Bahçeli’nin Gerçek Hastalığı Nedir ..