ANASAYFA
17 Mart 2023 ( 234 izlenme )
Reklamlar

16 yaşındaki Ece, menenjitten öldü

 16 yaşındaki Ece, menenjitten öldü

Zonguldak'ın Ereğli  ilçesi 11.ci sınıf öğrencisi Ece Kısan (17) menenjit hastalığı nedeniyle sevk edildiği Zonguldak Bülent Ecevit Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

 Kdz. Ereğli Zübeyde Hanım Kız meslek Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Ece Kısan (17), okulda rahatsızlanması üzerine Hastanesine kaldırılmış, buradaki ilk tedavisinin ardından taburcu edilmişti.

Evde yeniden rahatsızlanan Ece Kısan, bu kez  götürüldüğü Devlet Hastanesinde konulan ‘menenjit’ teşhisi ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada ilk müdahalesinin ardından Hastanede yoğun bakıma alınan Ece Kısan, yapılan tüm müdahalelere ve tedaviye cevap vermedi. Bir süre yoğun bakımda tutulan 11.ci sınıf öğrenci Ece ,Doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Görüntüler isyan ettirmişti! Aksaray'da öğrencisini döven öğretmenin cezası belli oldu Kaymakam Yılmaz, gençlik ve spor merkezi inşaatını inceledi Sağlık Bakanı Koca rakam vererek açıkladı! Bugün en az… Çoban padişahın güzeller güzeli kızınıı