ANASAYFA
17 Ocak 2022 ( 1794 izlenme )
Reklamlar

20 santim üzerinde

Meteorolojiden yoğun kar yağışı uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü yoğun kar yağışına karşı uyarılarda bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Batı Karadeniz'de beklenen yağışların Salı sabah (yarın) saatlerinden itibaren bölge genelinde yoğun kar yağışı şeklinde ve 20 santim üzerinde olacağı bildirildi..


Tipi şeklinde kar yağışı, buzlanma, don olayı, yüksek kesimlerde çığ tehlikesi ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmasına dikkat çekildi. Meteorolojiden yapılan açıklama şöyle; “Batı Karadeniz'de beklenen yağışların 18.01.2022 Salı sabah saatlerinden itibaren bölge genelinde yoğun kar yağışı (20 cm. üzeri) şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Rüzgarın kıyı kesimlerde kuzey yönlerden kuvvetli yer yer fırtına (5070 km/saat) şeklinde esmesi bekleniyor. Yoğun kar yağışının 19.01.2022 akşam saatlerinden sonra etkisini kaybedeceği tahmin ediliyor. Tipi şeklinde kar yağışı, buzlanma, don olayı, yüksek kesimlerde çığ tehlikesi ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır”


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Koronada Gizli Kahraman İstismar soruşturmasında 8 aydır iddianame çıkmadı Ailesi kanlar içerisinde buldu! Elektrik faturasını yüzde 14 düşüren yöntem! Birçok kişi bilmiyor: Saat 22.00'den sonra...