ANASAYFA
31 Mayıs 2023 ( 158 izlenme )
Reklamlar

Alaplı'da Şehir içinde patpat kullananlara ceza

 

 Alaplı'da Şehir içinde patpat kullananlara ceza

 

Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü, yasağa uymayan patpat olarak tabir edilen araçların amacı dışında kullanılmaması için uyarılarda bulundu.

Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü  Trafik Denetleme ekipleri, patpat tabir edilen tarım araçlarının girişinin yasak olduğunu belirterek, Patpat kazalarının önlenmesi ve maksadı dışında kullanılmasının önüne geçilmesi için Aşağıdoğancılar yol üzerinde pat pat kullanan vatandaşların karayolunda kullanılmasının yasak olduğu' konusunda uyarıda bulundular.

Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri  Alaplı İlçe Trafik ekiplerince özellikle kırsal kesimlerde yaşayan vatandaşların patpat diye tabir edilen aracı şehir merkezlerinde kullanmalarının ardından, ekipler sık sık denetimler gerçekleştirerek yasak olan bölgelerde, bu kural ihlalini tekrarlamaları halinde kendilerine 2918 sayılı KTK 'nun ilgili maddeleri gereğince işlem yapılacağı hususu uyarıda bulundular.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya-Ukrayna Savaşı'nın simgesi haline gelen hamile kadından kahreden haber: Son sözleri yürekleri dağladı! DEVLET KARŞILIKSIZ 5 BİN TL VERİYOR Acısının Son Bulması İçin Ellerinin Kesilmesini İstiyor Koronavirüsün Bir Etkisi Daha Ortaya Çıktı: İktidarsızlık