Nihat Hatipoğlu programına video gönderen bir mezarcı, anlattığı bir olay ile ekran başındakilerin tüylerini diken diken etti. 30 yıldır mezarcı olduğ...
Nihat Hatipoğlu programına video gönderen bir mezarcı, anlattığı bir olay ile ekran başındakilerin tüylerini diken diken etti. 30 yıldır mezarcı olduğunu belirten vatandaş, bir gün mezar yaparken büyük bir yılan gördüğünü belirterek şunları söyledi: Mezarın yarısına kadar girmişti. Oraya kısılmış ölmüş. Deliği biraz genişleterek yılanı çıkartım. O esnada mezardaki kadının.
- O esnada mezardaki kadının kefenini de gördüm. Öldüğü 5 sene olmasına rağmen kefeni bembeyaz, tahtaları bile çürümemiş. - Onu görünce çok duygulandım ve mezar başında uzun süre ağladım.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Bu olaydan sonra kadınla ilgili detaylı bir araştırma yaptığını belirten mezarcı bakın neyi öğrenmiş: - Kadın, abdestsiz yere basmazmış. Kocasının önünü kesinlikle kesmezmiş. Elinden geldiğince de fakir fukaraya yardım etmiş.