ANASAYFA
14 Ocak 2022 ( 414 izlenme )
Reklamlar

iddiasıyla gözaltına alınan banka şubesi müdürü B.T. (47), hakim karşısına çıktı.

iddiasıyla gözaltına alınan banka şubesi müdürü B.T. (47), hakim karşısına çıktı.

Sivasta ta filmlere konu olacak bir banka soygunu yaşandı. Sivas’ta bulunan özel bir bankanın iki şubesinin müdürlüğünü yapan B.T.’nin, bankada uzun süreli dolar mevduat hesabı bulunan 5 müşterinin hesaplarındaki 2.5 milyon doları çektiği ileri sürüldü. İddia üzerine geçtiğimiz günlerde banka müfettişlerinin yaptığı inceleme sonrası B.T. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. B.T. geçtiğimiz gün polis tarafından gözaltına alındı. B.T. polis ifadesinde suçlamaları kabul etmese de bugün hakim karşısına çıkartıldı. B.T., zimmetine para geçirdiği suçlaması ile çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi

MÜŞTERİLERİN ŞİKAYETİYLE ORTAYA ÇIKTI

Olay müşterilerin hesaplarındaki paraların azalmasını fark etmesi ile ortaya ortaya çıktı. B.T. nin geçtiğimiz aylarda eşinden boşandığı ileri sürüldü. B.T’nin zimmetine geçirdiği paraları kaçırmak için anlaşmalı boşanma yaptığı ileri sürüldü. Polis ekipleri olayı çok yönlü olarak araştırıyor.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ 3.5 MİLYONU ZİMMETİNE GİÇİRDİ

Sivas’ta geçtiğimiz yılda kentteki bir banka şubesinde 15 yıldır görev yapan güvenlik görevlisi Mustafa Ç., sahte imza kullanarak müşterilerin banka hesabında bulunan 3,5 milyon lirayı zimmetine geçirmişti.

 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yok böyle yardım Bakan Koca açıkladı... Virüs en çok hangi kan grubunu etkliliyor? Sağlık Bakanlığı'ndan okullara corona virüs rehberi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eşi koronaya yakalandı!