Meteoroloji’den 9 il için sel uyarısı

Meteoroloji’den 9 il için sel uyarısı

Meteoroloji’den 9 il için sel uyarısı. Bu illerde yaşayanlar dikkat.. Ani sel, su baskınları, taşkınlara karşı şimdiden tedbirlerinizi alın.. İşte Ayrıntılar.. Lütfen bir sonraki sayfaya geçiniz,fotoğrafa tıklayınız..

Meteoroloji’den 9 il için sel uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından dün için yapılan açıklamada, İstanbul’da öğle saatlerinden itibaren yerel kuvvetli sağanak yağış beklendiği duyurulmuştu. Uyarıları dinlemeyen ve tedbirini almayan birçok kişi zor anlar yaşadı. Başta Esenyurt olmak üzere birçok yerde sel ve su baskınları yaşandı.

Gözler ise önümüzdeki günler için Meteoroloji tarafından yapılan hava durumu tahminine çevrildi. METEOROLOJİ YİNE UYARDI Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları ile Manisa, Kütahya, Çankırı, Sivas, Yozgat, Artvin ve Ardahan çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

haber devamı>>


Reklamlar
20 yaşındaki genç, en yakın arkadaşının üvey babası oldu1369 izlenme Bakan Süleyman Soylu’ dan korkutan açıklama2733 izlenme