Home
17 Mayıs 2022 ( 128 izlenme )
Reklamlar

Çakmakla oynayan çocuk kendini yaktı

Çakmakla oynayan çocuk kendini yaktı

 

  Ertuğrul Yüksel
  ZONGULDAK (İHA) Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde Fındık bahçesinde çakmakla oynayan 8 yaşındaki Eymen Ç., çakmakla oynadığı sırada yakınındaki benzin dolu bidon alev aldı. 8 yaşındaki Eymen Ç. tedavisinin ardından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi’ne sevk edildi.
  Edinilen bilgilere göre , Olay, Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar köyü Merkez Mahallesi Fındık bahçesinde meydana geldi. İddiaya göre, dedesi ve kardeşi ile birlikte tarlaya ot biçmeye giden 8 yaşındaki E.Ç. çakmak ile oynarken, bir anda alev aldı. Eymen Ç.’nin seslerini duyan dedesi Tahir Ç. alevler için de kalan torununa kendi imkanlarıyla müdahale etti. Kısa sürede söndürülen alevler sonrası yüzü ve vücudunda ağır yanıklar oluşan Eymen Ç. ambulansla hastaneye kaldırıldı.
  Vücudunda yüzde 40 oranında 2’inci ve 3’üncü derece yanıklar bulunan Eymen Ç.'ye hastanede yapılan müdahalenin ardından İzmit ili Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi’ne sevk edilerek, tedavi altına alındığı öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

65 Yaş Üstüne Sokağa Çıkma DENETİMİ. İşte O İller Cadde üzerinde bulunan ve devrilme tehlikesi olan ağaç tehlike saçıyor Yine Görüldü.. Bir anda fenalaşarak yere yığıldı! 2 buçuk yaşındaki Mehmet kurtarılamadı