ANASAYFA
26 Nisan 2024 ( 51 izlenme )
Reklamlar

KDZ. EREĞLİ SAHİLİ, İLMEK İLMEK YENİDEN ÖRÜLÜYOR

 

KDZ. EREĞLİ SAHİLİ, İLMEK İLMEK YENİDEN ÖRÜLÜYOR

19 Kasım 2023 tarihinde Kdz. Ereğli’nin tarihinde yaşadığı en büyük felakette büyük zarar gören Türkiye’nin sayılı sahillerinden Kdz. Ereğli sahili, belediye ekiplerince ilmek ilmek yeniden örülüyor. Başkan Halil Posbıyık’ın yaz ayına kadar sahilin yeniden toparlanması talimatı üzerine belediye birimleri kendi alanlarında tadilat, onarma ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Türkiye’nin eşsiz güzelliğiyle önde gelen sahillerinden olan Kdz. Ereğli sahili, büyük felaketin ardından yeniden toparlanıyor.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın “25 yılda ilmek ilmek ördüm” dediği 4 kilometre uzunluğundaki sahil, 19 Kasım 2023 tarihinde yaşanan kent tarihinin en büyük felaketinde büyük zarar gördü. Felaketin ardından belediye sahili eskisinden de daha güzel hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Posbıyık’ın yaz ayına yetişsin talimatı üzerine ilgili müdürlükler kendi alanlarında tadilat, onarma ve iyileştirme çalışmalarına devam ediyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hemen Her Gün Aynı Saatte Gelip Vede Aynı Yere Bakıp Havlıyor Bayram ikramiyeleri BU NASIL BİRŞEY Küçük kızın gözü önünde eşini diri diri yaktı